
УСПЕХ УЧЕНИКА МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ – Прва награда за Лозничане

На 68. Државном фестивалу заједнице музичких и балетских школа Србије, одржаном у Суботици, екипа солиста Основне музичке школе „Вук Караџић“ у Лозници освојила је прву награду.



Прве награде у екипи освојили су Софија Јаковљевић, ученица шестог разреда клавира у класи професорице Бојане Никић, Петра Вилотић, трећи разред гитаре у класи професора мр Дамјана Станишића, и Ленка Пуљезевић, четврти разред флауте у класи професорице Данијеле Мирковић, док је другу награду освојио Матеа Алексић, ученик петог разреда саксофона у класи професора Небојше Ђурића.
В. М.
Фото: ОМШ „Вук Караџић“
ПРОЧИТАЈТЕ И…
Категорије Култура