УСПЕХ УЧЕНИКА МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ – Прва награда за Лозничане

УСПЕХ УЧЕНИКА МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ – Прва награда за Лозничане

На 68. Државном фестивалу заједнице музичких и балетских школа Србије, одржаном у Суботици, екипа солиста Основне музичке школе „Вук Караџић“ у Лозници освојила је прву награду.

Прве награде у екипи освојили су Софија Јаковљевић, ученица шестог разреда клавира у класи професорице Бојане Никић, Петра Вилотић, трећи разред гитаре у класи професора мр Дамјана Станишића, и Ленка Пуљезевић, четврти разред флауте у класи професорице Данијеле Мирковић, док је другу награду освојио Матеа Алексић, ученик петог разреда саксофона у класи професора Небојше Ђурића.

В. М.

Фото: ОМШ „Вук Караџић“

ПРОЧИТАЈТЕ И…

У ЛИПНИЧКОМ ШОРУ ОБЕЛЕЖИЛИ ДАН ШКОЛЕ – Другачији од других

КМФ ЛОЗНИЦА ГРАД – Шампиони на ”Лагатору”

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wordpress (0)
Disqus ( )