ЈП „ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА“ – Без воде осам сати

Због радова на водоводној мрежи сутра ће без воде бити Липнички Шор, од школе ,,Свети Сава“ до „Липе“, у периоду од осам ујутру до четири сата поподне. У исто време слабији притисак воде биће у Стражи, Лешници и Доњем Добрићу, саопштено је данас из ЈП „Водовод и канализација“.
Ови радови били су претходно најављени за данас, али се због временских услова одлажу за сутра, наводе из предузећа.
ЛН
ПРОЧИТАЈТЕ И…
Категорије Друштво