
НА АТЛЕТСКОЈ ТРЦИ У ПЕТНИЦИ – Девет медаља за АК Јуниор

У Петници је јуче одржано атлетско такмичење на коме су млади такмичари АК Јуниор из Крупња освојили девет медаља – пет златних, три сребрне и бронзану.
Виктор Марковић (2016) био је најбољи у трци на 300 метара, као и Лазар Несторовић у конкуренцији дечака рођених 2015. године. Јелена Стакић (2014) је освојила прво место на 400, на истој деоници, а у конкуренцији девојчица рођених 2013. године најбоља је била Марта Марковић. Златно одличје припало је и Дуњи Марковић у трци на 500 метара.
Сребрне медаље освојиле се Хелена Васиљевић на 150, Тамара Васиљевић на 200 и Андријана Несторовић на 500 метара.
Марина Стакић окитила се бронзом у трци на 200 метара.
В. Ст.
Фото: АК Јуниор
ПРОЧИТАЈТЕ И…
ЏИЈУ-ЏИЦУ: ЛОЗНИЦА ОПЕН – Немања и Харун освојили шампионске појасеве
У ИНОВАЦИОНОМ ЦЕНТРУ ПОВОДОМ ДАНА ДЕВОЈЧИЦА – Како размишљати и користити АИ