РУКОМЕТ (Ж): СУПЕР „Б“ ЛИГА – Убедљива победа Лозничанки

РУКОМЕТ (Ж): СУПЕР „Б“ ЛИГА – Убедљива победа Лозничанки

На старту другог дела сезоне у Супер „Б“ лиги рукометашице Лознице града савладале су вечерас у хали „Лагатор“ Спартак из Дебељаче са 43:33.  Наметнуле су Лозничанке свој ритам игре од старта и на крају заслужено савладале гошће .

– Прва утакмица је увек најтежа, добро смо је отвориле, водиле од самог почетка и до краја меча  држале предност. Било је осцилација у игри, посебно у одбрани, још увек се уигравамо, али верујем да ће све врло брзо доћи на своје – каже Јасмина Гајић, тренер Лознице града, за портал ЛН.

Најбоља на терену била је Љубица Ивковић са десет голова.

Следећи меч Лозничанке ће одиграти наредне суботе против Зајечара 1949 који ће бити домаћин у Лозници. Меч у хали „Лагатор“ почеће у 16 часова.

В. Ст.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

НА ЕВРОПСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФИЗИКЕ – Опет злато за Јованов тим

СУТРА ТУРНИР У МИНИ-РУКОМЕТУ „ЛОЗНИЦА ОПЕН 2026“ – Промоција рукомета и здравог живота

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )