КОШАРКА: ДРУГА ЛИГА – Одлична игра, лагана победа

Кошаркаши Лознице угостили су синоћ у хали „Лагатор“ Младост из Смедеревске Паланке и после много боље игре славили са убедљивих 85:59. Доминирали су Лозничани од старта и на крају заслужено победили.

– Иако у саставу због болести нису били Ивковић, Секулић и Јанковић, играли смо одлично против искусне и веома добре екипе гостију. Момци су дали све од себе, свих 40 минута играли су у истом ритму и заслужују честитке због тога – задовољан је Данило Неговановић, председник Лознице.
Наредне суботе очекује их дуел са ИБЦ-ом у Београду. Даниловић каже да је у питању млада, перспективна екипа и да ће се потрудити да одиграју још једну добру утакмицу.
В. Ст.
ПРОЧИТАЈТЕ И…
ДРУГАРИ ПРЕ ДРУШТВЕНИХ МРЕЖА (5) – “Роблокс” пун предатора
ФУТСАЛ: ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ – Петнаеста победа у низу, седам месеци без пораза