УГ „НЕ ДАМО ЈАДАР“ – Одборници будите достојни грађана

УГ „НЕ ДАМО ЈАДАР“ – Одборници будите достојни грађана

У сусрет седници Скупштине града на којој ће се разматрати Иницијатива грађана, поткрепљена са готово 5.400 потписа да се из Просторног плана Лознице изузме Просторни план посебне намене рудника јадарита, данас се саопштењем огласила ГГ „Не дамо Јадар“ којим позивају грађане да се у понедељак у 9 часова окупе испред зграде СГ и тако „помогну одборницима да донесу исправну одлуку“.


Како се, између осталог, наводи, одборници поново имају прилику „да гласају као људи које је народ ту поставио, а не као заступници страначке политике, дизачи руку за било чије интересе, осим народних“.

– Подигнута рука биће пресуда нама свима, без обзира на то где живимо, јер су и сами у Просторном плану Града Лознице , на страни 17. навели да постоје проблеми и претње у очувању и заштити животне средине и природе постојећом и планираном урбанизацијом подручја посебно рударским објектима. Најпаметнији људи Србије су рекли „Не“ пројекту „Јадар“, народ Лознице рекао је „Не“, на њима је да исто кажу и остану достојни народа који представљају – наводи се у саопштењу УГ „Не дамо Јадар“.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

СКУПШТИНА ГРАДА – Иницијатива грађана пред одборницима

ЗАВОД ЗА ЈАВНО ЗДРАВЉЕ, ШАБАЦ – После два и по месеца двоцифрен број новозаражених

Пратите нас и на фејсбукуинстаграму и јутјубу. 

дата-матцхед-цонтент-уи-тyпе=”имаге_цард_стацкед” дата-матцхед-цонтент-роwс-нум=”4,2″ дата-матцхед-цонтент-цолумнс-нум=”1,2″

Категорије
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )