РУКОМЕТ: ДАНАС У “ЛАГАТОРУ” – Прослава на реду

Поводом уласка у виши ранг – Аркус лигу, данас ће у хали “Лагатор” бити одиграна ревијална утакмица између рукометаша Лознице и Лавова из Београда.

По завршетку меча Лозничанима ће бити уручен пехар за прво место и подељене медаље.

Утакмица ће почети у 19 часова.

В. Ст.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

НА ПЕТОЈ ТРЦИ У ТРШИЋУ – Вуковим стазама трчао са 92 године

ФК ЛОЗНИЦА – Разговори са играчима

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )