ДР МАРИНУ У ЧАСТ – Крв дало 38 давалаца

ДР МАРИНУ У ЧАСТ – Крв дало 38 давалаца

У данашњој акцији добровољног давања крви „Др Миленку Марину у част“, организованој у просторијама лозничког Црвеног крста, прикупљено је 38 јединица крви, осам давалаца је одбијено из здравствених разлога, док су први пут крв дала два ученика Техничке школе.

Акција је организована и поводом Дана добровољних давалаца крви, а ове године награда Удружења добровољних давалаца крви “Др Миленко Марин“ додељена је Горану Стефановићу, вишеструком даваоцу крви и активисти друштва.

Организатори акције су Удружење ДДК “Др Миленко Марин“, асоцијација ДДК “Текериш“ и Савез добровољних давалаца крви Србије, а у сарадњи са Институтом за трансфузију крви Србије.

В. М.

Фото: УДДК “Др Миленко Марин“

ПРОЧИТАЈТЕ И…

СЕДМИ ДЕФИЛЕ МАТУРАНАТА – Радост у школском парку

УПОЗНАЈ УМЕТНИКА – „Кадињачини“ таленти

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )