У ГИМНАЗИЈИ „ВУК КАРАЏИЋ“- Успех две Милице

На Државном такмичењу из српског језика и језичке културе одржаном у Тршићу  успешне су биле ученице Гимназије „Вук Караџић“ у Лозници. Милица Алексић,  ИИ-4 заузела је друго место а Милица Тадић, И-2 била је трећа. Њима су у припреми помагале професорке Невена Митровић и Слађана Врањеш.

ЛН

Фото: Гимназија „Вук Караџић“

ПРОЧИТАЈТЕ И…

КИНА И СРБИЈА – Нова радна места у Лозници


ИЗ ГРАДСКЕ УПРАВЕ – У сусрет Европском првенству у боксу

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )