У ГИМНАЗИЈИ „ВУК КАРАЏИЋ“- Успех две Милице

На Државном такмичењу из српског језика и језичке културе одржаном у Тршићу успешне су биле ученице Гимназије „Вук Караџић“ у Лозници. Милица Алексић, ИИ-4 заузела је друго место а Милица Тадић, И-2 била је трећа. Њима су у припреми помагале професорке Невена Митровић и Слађана Врањеш.
ЛН
Фото: Гимназија „Вук Караџић“
ПРОЧИТАЈТЕ И…
КИНА И СРБИЈА – Нова радна места у Лозници
ИЗ ГРАДСКЕ УПРАВЕ – У сусрет Европском првенству у боксу
Категорије Друштво