ПОВОДОМ КУРБАН-БАЈРАМА – Честитка градоначелнице

У име Града Лознице, поводом Курбан-бајрама суграђанима исламске вероисповести честитку је данас упутила градоначелница Драгана Лукић.
– Поводом Курбан-бајрама, упућујем вам искрене честитке са жељом да празничне дане проведете у миру, здрављу, радости и породичној слози, окружени својим најближима. Овај велики празник подсећа нас на вредности које су темељ сваког друштва, међусобно поштовање, разумевање, хуманост и бригу за друге. У времену које пред нас ставља бројне изазове, важно је да негујемо заједништво, солидарност и међусобно уважавање, јер управо те вредности јачају нашу заједницу и повезују људе. Желим вам да дане Курбан-бајрама проведете у духовном миру, у радости празничног окупљања, делећи срећу са породицом, пријатељима и свима који су вам драги – поручила је Лукићева.
ЛН
Фото: Градска управа
ПРОЧИТАЈТЕ И…
ИЗ ГРАДСКЕ УПРАВЕ – У сусрет Европском првенству у боксу
У ОМЛАДИНСКОМ ЦЕНТРУ – За срце више