ТАКМИЧЕЊЕ У ПРУЖАЊУ ПРВЕ ПОМОЋИ – Најбољи из “Кадињаче” и “Светог Саве”

Десет екипа ученика лозничких основних и средњих школа учествовало је на данашњем Градском такмичењу у пружању прве помоћи, одржаном у Спортском центру „Лагатор“.

Међу основцима најуспешнија је била екипа „Кадињаче“, друга школе „Вера Благојевић“, док је треће место заузела екипа ОШ „Вук Караџић“.

Од средњошколаца прво и друго место освојиле су екипе Средње школе “Свети Сава“, док је трећа била екипа Гимназије „Вук Караџић“.

Поред ових школа, такмичиле су се и екипе из „Кадињаче“, издвојено одељење у Лозничком Пољу, и школе „Јован Цвијић“ и „Мика Митровић“ – Брезјак, а од средњих и екипа школе „Исидора“.

В. М.

Фото: Црвени крст

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ИЗ ГРАДСКЕ УПРАВЕ – Заседало Градско веће

ФУДБАЛ: МОЦАРТ БЕТ СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ ПЛЕЈ-АУТ – Реми на „Лагатору“, ТСЦ у нижем рангу

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )