ТАКМИЧЕЊЕ У ПРУЖАЊУ ПРВЕ ПОМОЋИ – Најбољи из “Кадињаче” и “Светог Саве”

Десет екипа ученика лозничких основних и средњих школа учествовало је на данашњем Градском такмичењу у пружању прве помоћи, одржаном у Спортском центру „Лагатор“.
Међу основцима најуспешнија је била екипа „Кадињаче“, друга школе „Вера Благојевић“, док је треће место заузела екипа ОШ „Вук Караџић“.
Од средњошколаца прво и друго место освојиле су екипе Средње школе “Свети Сава“, док је трећа била екипа Гимназије „Вук Караџић“.
Поред ових школа, такмичиле су се и екипе из „Кадињаче“, издвојено одељење у Лозничком Пољу, и школе „Јован Цвијић“ и „Мика Митровић“ – Брезјак, а од средњих и екипа школе „Исидора“.
В. М.
Фото: Црвени крст
ПРОЧИТАЈТЕ И…
ИЗ ГРАДСКЕ УПРАВЕ – Заседало Градско веће
ФУДБАЛ: МОЦАРТ БЕТ СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ ПЛЕЈ-АУТ – Реми на „Лагатору“, ТСЦ у нижем рангу