ПОВОДОМ УЛАСКА У АРКУС ЛИГУ – Ревијална утакмица Лозница – Лавови

ПОВОДОМ УЛАСКА У АРКУС ЛИГУ – Ревијална утакмица Лозница – Лавови

Рукометаши Лознице на импресиван начин освојили су прво место у Супер „Б“ лиги „Исток-запад“ и пласирали се у највиши ранг такмичења АРКУС лигу. Само један меч завршен је нерешено, а све остале су добили на путу ка највећем успеху у историји клуба.

Поводом уласка у виши ранг у понедељак, 1. јуна, у хали „Лагатор“ биће одиграна ревијална утакмица између Лознице и Лавова из Београда. По завршетку меча Лозничанима ће бити уручен пехар за прво место и подељене медаље.

Рукометаши и управа клуба позивају навијаче да дођу у што већем броју како би заједно прославили овај велики успех.

Утакмица ће почети у 19 часова.

В. Ст.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

НА ГРАДСКОМ КУПАЛИШТУ – Припреме за нову сезону

СРЕДЊА ШКОЛА КРУПАЊ – Добили савремену СТЕМ опрему

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )