
ПОВОДОМ УЛАСКА У АРКУС ЛИГУ – Ревијална утакмица Лозница – Лавови

Рукометаши Лознице на импресиван начин освојили су прво место у Супер „Б“ лиги „Исток-запад“ и пласирали се у највиши ранг такмичења АРКУС лигу. Само један меч завршен је нерешено, а све остале су добили на путу ка највећем успеху у историји клуба.
Поводом уласка у виши ранг у понедељак, 1. јуна, у хали „Лагатор“ биће одиграна ревијална утакмица између Лознице и Лавова из Београда. По завршетку меча Лозничанима ће бити уручен пехар за прво место и подељене медаље.
Рукометаши и управа клуба позивају навијаче да дођу у што већем броју како би заједно прославили овај велики успех.
Утакмица ће почети у 19 часова.
В. Ст.
ПРОЧИТАЈТЕ И…
Категорије Спорт