ДОБРОВОЉНО ДАВАЊЕ КРВИ – Прикупљено 47 јединица крви

На јучерашњој акцији добровољног давања крви, одржаној у просторијама лозничког Црвеног крста, прикупљено је 47 јединица крви. Акцији су се одазвала 53 потенцијална даваоца, међу којима је било и шест жена, али је из здравствених разлога шесторо одбијено. Крв је први пут дало 14 особа.

Иначе, акција је организована у оквиру обележавања „Недеље Црвеног крста“ под називом „Поклони живот – твоја крв некоме цео свет“.

В. М.

Фото: Црвени крст

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ПОЧЕО КОНГРЕС БАЛНЕОКЛИМАТОЛОГА – Светски стручњаци у Бањи Ковиљачи

НА ЗГРАДИ ОПШТИНСКЕ УПРАВЕ У ЉУБОВИЈИ – Осликано ћирилично слово Љ

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )