У ЕД ЛОЗНИЦА – Васић уместо Карапанџића

Чедомир Васић постављен је за новог директора лозничке Електродистрибуције уместо Дарка Карапанџића који је разрешен дужности, потврђено је за портал ЛН. Одлука о промени руководства у оквиру Електродистрибуције Србије, Огранак Лозница, донета је у петак када је обављена и примопредаја дужности. 

Подсетимо, Васић је на челу ЕД Лозница већ био од 2005. до 2013. године, док је Карапанџић дужност директора обављао од јуна 2017. до прошле седмице.

ЛН

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ЕД ЛОЗНИЦА – Искључења струје од 12. до 15. маја

ПУ ШАБАЦ – Снимање у среду

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )