ПУ ШАБАЦ – Снимање у среду

На подручју које покрива Полицијска станица Лозница у среду, 13. маја, у складу са чланом 52. Закона о полицији Републике Србије, овлашћени службеници Министарства унутрашњих послова фотографисаће и снимати јавна места, ради обављања полицијских послова, саопштила је данас Полицијска управа у Шапцу.
ЛН
ПРОЧИТАЈТЕ И…
ИЗ ГРАДСКЕ УПРАВЕ – Упозорење на временске непогоде
ЕД ЛОЗНИЦА – Искључења струје од 12. до 15. маја
Категорије Друштво