МИНИСТАРСТВО УНУТРАШЊИХ ПОСЛОВА – Контра смер за 30 дана затвора

Припадници саобраћајне полиције у Новом Саду брзо су идентификовали и зауставили возача „голфа“ који се на ауто-путу Нови Сад–Београд кретао траком намењеном за возила из супротног смера, саопштило је вечерас Министарство унутрашњих послова.

Утврђено је и да је управљао возилом чија снага прелази дозвољену за возаче са пробном дозволом. Због насилничке вожње кажњен је са 30 дана затвора, 20.000 динара казне, 15 казнених поена и девет месеци забране управљања возилом, стоји у саопштењу.

Након правноснажности пресуде, биће му одузета и пробна возачка дозвола, истиче полиција и поручује – један погрешан смер могао је некога да кошта живота.

ЛН

ПРОЧИТАЈТЕ И…

НАШИ СМО – Лудило на точковима

ПРВОМАЈСКИ ПРАЗНИЦИ  – За четири дана више од 24 хиљаде откривених прекршаја

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )