„Табанчићи“ путују на фестивал у Соко Бањи

Деца из Ансамбла народних игара и песама „Табанчићи“ путују у Соко Бању, где ће сутра бити једини представници Републике Српске на великом дечјем фестивалу фолклора „Соко опанчић“ , које се по први пут организује.

На смотри фолклора у Соко Бањи, учествоваће 33 фолклорне групе најмлађих заљубљеника у фолклор из исто толико фолклорних друштава. АНИП „Табанчићи“ ће се представити са играма из Македоније.

Прочитајте на Радио Освиту.

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )