ИЗ ГРАДСКЕ УПРАВЕ – Честитка шампионима

ИЗ ГРАДСКЕ УПРАВЕ – Честитка шампионима

КМФ Лозница град поново је шампион Србије! То је четврта титула првака државе у клупској историји, и трећа дупла круна, тим поводом стигла је честитка градоначелнице Драгане Лукић. Уз оцену да је ‘’вечерас исписана историја лозничког спорта’’ у честитки стоји:

– У име града Лознице и у своје лично име, упућујемо искрене честитке футсалерима, стручном штабу и управи клуба на величанственој победи против екипе из Смедерева резултатом 8:5 и на освојеној титули првака Србије. Оно што сте остварили превазилази спортски успех – постали сте први тим који је сезону завршио без пораза, укључујући и плеј-оф, чиме сте остварили подвиг какав до сада није забележен у домаћем футсалу. Својом игром, пожртвовањем и шампионским карактером показали сте како се брани боја града и како се срцем долази до врха. Вечерас ће Лозница славити уз вас, поносна на тим који је постао симбол вере и победничког духа. Хвала вам што сте нашем граду донели радост, понос и историју за памћење.

Лозница ће заувек памтити ову шампионску сезону!’’, стоји на крају честитке.

ЛН

Фото: Градска управа

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ФУТСАЛ: ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ, ПЛЕЈ-ОФ – Дупла круна и даље у Лозници

ИЗ ГРАДСКЕ УПРАВЕ – Обнове живописа у Манастиру Троноша и уређење „Вукове собе“

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )