ФУТСАЛ: ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ – Војводина у ”Лагатору”

У 16. колу Прве лиге Србије вечерас ће КМФ Лозница град и Војводина Нови Сад одмерити снаге у ”Лагатору”. Домаћи су убедљиво први на табели са свих 15 победа и 45 бодова, док су гости на четвртом месту и освојили су их 30.

У досадашњих десет сусрета ова два тима, Лозница је поражена само два пута, оба у гостима, а последња утакмицу су зелено-бели добили средином новембра у Новом Саду са 5:3.

Утакмица ће почети у осам сати.

Н. Т.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

НИКАД НИЈЕ КАСНО – Латице, уместо четкице

КОНЦЕРТ СВЕТЛАНЕ ЦЕЦЕ РАЖНАТОВИЋ У ЛОЗНИЦИ – Два и по сата хитова

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )