ФУТСАЛ: ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ – Војводина у ”Лагатору”

У 16. колу Прве лиге Србије вечерас ће КМФ Лозница град и Војводина Нови Сад одмерити снаге у ”Лагатору”. Домаћи су убедљиво први на табели са свих 15 победа и 45 бодова, док су гости на четвртом месту и освојили су их 30.
У досадашњих десет сусрета ова два тима, Лозница је поражена само два пута, оба у гостима, а последња утакмицу су зелено-бели добили средином новембра у Новом Саду са 5:3.
Утакмица ће почети у осам сати.
Н. Т.
ПРОЧИТАЈТЕ И…
НИКАД НИЈЕ КАСНО – Латице, уместо четкице
КОНЦЕРТ СВЕТЛАНЕ ЦЕЦЕ РАЖНАТОВИЋ У ЛОЗНИЦИ – Два и по сата хитова
Категорије Спорт