ОДБОЈКА – Победе одбојкаша и одбојкашица

У наставку првенства у Другој лиги „Центар“ одбојкаши Лознице угостили су у хали „Лагатор“ Шумадију из Аранђеловца и  победили са 3:0. 

– Били смо много бољи, поготово у трећем сету који смо добили са 25:13, и заслужено освојили бодове. Наставили смо низ победа, а много тежи посао очекује нас у суботу у Београду где ћемо се састати са првопласираним Железничаром. У доброј смо форми, поштујемо противника и покушаћемо да победимо – каже Златомир Сретеновић, тренер Лозничана.

Сусрет у Београду почеће у 18 часова.

Успешне су биле и одбојкашице Пролетера које су у Осечини савладале истоимену екипу са 3:0.

 – Квалитетнија смо екипа и победа ниједног тренутка није долазила у питање. Постигли смо четврту победу у низу и надам се да ће тако бити и против Рађевца из Крупња – оптимиста је Сретеновић.

Меч са Крупањкама биће одигран наредне недеље у хали „Лагатор“, а почеће у 12 часова.

В.Ст.

Фото: ОК Лозница и ОК Пролетер

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ФУТСАЛ: ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ – Још једна деветка

РУКОМЕТ (Ж): СУПЕР „Б“ ЛИГА – Сигурна и убедљива победа

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )