ОДБОЈКА – Победе одбојкаша и одбојкашица

У наставку првенства у Другој лиги „Центар“ одбојкаши Лознице угостили су у хали „Лагатор“ Шумадију из Аранђеловца и победили са 3:0.
– Били смо много бољи, поготово у трећем сету који смо добили са 25:13, и заслужено освојили бодове. Наставили смо низ победа, а много тежи посао очекује нас у суботу у Београду где ћемо се састати са првопласираним Железничаром. У доброј смо форми, поштујемо противника и покушаћемо да победимо – каже Златомир Сретеновић, тренер Лозничана.
Сусрет у Београду почеће у 18 часова.
Успешне су биле и одбојкашице Пролетера које су у Осечини савладале истоимену екипу са 3:0.

– Квалитетнија смо екипа и победа ниједног тренутка није долазила у питање. Постигли смо четврту победу у низу и надам се да ће тако бити и против Рађевца из Крупња – оптимиста је Сретеновић.
Меч са Крупањкама биће одигран наредне недеље у хали „Лагатор“, а почеће у 12 часова.
В.Ст.
Фото: ОК Лозница и ОК Пролетер
ПРОЧИТАЈТЕ И…