ЕД ЛОЗНИЦА – Искључења струје 20. фебруара

Огранак ЕД Лозница изводиће сутра, 20. фебруара, радове на реконструкцији дистрибутивне електроенергетске мреже ради унапређења квалитета напајања електричном енергијом. Због тога ће, како је најављено, у периоду од 10 до 11.30 без електричне енергије бити корисници у Будимлији и насељу Тадићи у Трбушници.

Из ЕД упућују молбу корисницима да током радова искључе своје електричне уређаје са мреже, а након обнављања снабдевања поново их укључе.

У случају лоших временских услова, радови ће бити одложени, а корисници о томе бити благовремено обавештени.

ЛН

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ДОНАЦИЈА ФУДБАЛСКОМ САВЕЗУ МАЧВАНСКОГ ОКРУГА –

НА САЈМУ ТУРИЗМА У БЕОГРАДУ – Мали Зворник са великом понудом

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )