ИЗ ГРАДСКЕ УПРАВЕ – На седници Градског већа о унапређењу рада локалне самоуправе

ИЗ ГРАДСКЕ УПРАВЕ – На седници Градског већа о унапређењу рада локалне самоуправе

Градско веће одржало је данас редовну седницу, а разматране су теме које се тичу унапређења рада локалне самоуправе, јачања социјалних мера и подршке функционисању јавних предузећа и удружења, наводи се у саопштењу из градске управе.

На седници је донето решење о формирању Комисије за остваривање права на месечну новчану накнаду родитељу-неговатељу на територији града Лознице, чиме се стварају услови за примену одлуке о њиховом финансирању. Из градске управе су упутили позив родитељима-неговатељима да од 5. фебруара поднесу захтев за остваривање права на месечну новчану накнаду.

Веће је донело и решење којим се даје сагласност на Правилник о допунама Правилника о организацији и систематизацији послова ЈКП „Топлана“ у циљу ефикаснијег функционисања и прилагођавања организационе структуре потребама предузећа.

Донето је и решење о додели финансијске помоћи удружењима са територије града Лознице.

ЛН

Фото: Ђ. К.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ПРЕДСЕДНИЦА МИЛЕНА МАНОЈЛОВИЋ КНЕЖЕВИЋ О РАДУ СКУПШТИНЕ – Висока оцена

НАЦИОНАЛНИ ДАН БЕЗ ДУВАНА – Борба за боље здравље

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )