Отворен мали парк у знак сјећања на Марија Мркајића

Данас је уприличено свечано отварање малог парка преко пута градске управе у Зворнику.

Парк је реконструисан средствима Међународне организације за миграције (ИОМ) у знак сјећања на преминулог Зворничанина Марија Мркајића.

Прочитајте на Радио Освиту.

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )