ЦРВЕНИ КРСТ – Обрадовали ђаке пешаке

Поделом новогодишњих пакетића у издвојеним одељењима (ИО) лозничких основних школа у удаљеним сеоским срединама која нису обухваћена прошле године, настављена је акција „Пакетић за ђаке пешаке“ која се спроводи у оквиру програма „Један пакетић, пуно љубави“. Између Божића и Савиндана пакетићима су се обрадовали ђаци пешаци у Јаребицама, Горњем Добрићу, Трбосиљу и Чокешини.

У ИО ОШ “Краљ Александар И Карађорђевић“ – Јадранска Лешница, Горњем Добрићу и Јошеви и у ИО ОШ „14. октобар“ – Драгинац, у Јаребицама, одржана су  предавања о Црвеном крсту и историји Међународног покрета, као и низ радионица о трговини људима.

ЛН

Фото: Црвени крст

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ПРОМЕНА НА КЛУПИ ФК АНТИМОН – Миле Милановић тренер Зајачана

ФУТСАЛ: ЛОЗНИЦА У ТРЕБИЊУ – Први Комарчевићев гол

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )