У МАЛОМ ЗВОРНИКУ – При крају пријава штете

Протеклих дана у општинску управу Малог Зворника пристигло је тридесетак пријава за надокнаду штете настале током недавних снежних падавина и вишедневног нестанка електричне енергије. Како нам је потврђено из локалне самоуправе, сада следи обилазак терена и процена настале штете за шта је задужена комисија која је формирана и коју ће чинити представници општине и Електродистрибуције.

– Ова елементарна непогода изазвала је нестанак струје због чега су у неким домаћинствима покварени фрижидери, шпорети и слични уређаји. Ево, и данас је била једна пријава, али до сада их је укупно тридесет. Комисија ће већ наредне седмице кренути у обилазак, утврдиће стање на основу пријава и свима који су претрпели штету она ће бити надокнађена – казао нам је Горан Радић, инспектор за превоз у друмском саобраћају и локални инспектор за путеве, члан општинског Штаба за ванредне ситуације.

Он је подсетио да је закључком Штаба формиран контакт центар за пријаву штете настале услед нестанка струје и да је успостављен управо у циљу евидентирања и благовременог прикупљања података о штети коју су грађани и правна лица претрпели.

 Л. Н.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

СУТРА У БИОСКОПУ – Дан за филмове

У СУСРЕТ САВИНДАНУ – Светосавска академија

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )