ИЗ ЕД ЛОЗНИЦА – Због радова, прекид у напајању струје

У оквиру редовних активности на одржавању надземне електроенергетске мреже и припреми дистрибутивног система ради обезбеђивања стабилног и поузданог снабдевања електричном енергијом, огранак „Електродистрибуција Лозница“ изводиће радове на раскресивању далековода 10 кВ за Велику Реку.

Како је саопштено, због наведених радова, сутра ће, у периоду од осам ујутро до два сата поподне, доћи до прекида у снабдевању електричном енергијом у неколико месних заједница на територији општине Мали Зворник. Без струје ће у том периоду бити Сакар, Будишић, Амајић, Доња Трешњица, Читлук, као и у засеоци Ребељ и Подгај у Великој Реци.

Корисници се моле за разумевање и стрпљење уз препоруку да током трајања радова искључе електричне уређаје са мреже и да их поново укључе након успостављања редовног снабдевања електричном енергијом.

ЛН

Фото: Ђ.К.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

У ЛОЗНИЧКОМ ПОРОДИЛИШТУ – За две седмице рођено 48 беба

ОПШТИНА КРУПАЊ  – Поклони првој беби рођеној у овој години

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )