КОШАРКА: ДРУГА ЛИГА – Освојили важне бодове

Кошаркаши Лознице угостили су синоћ у хали „Лагатор“ Клик из Ариља и после велике борбе славили са 78:66. Утакмица је била тврда, неизвесна, а победа домаћина заслужена. Кошаркаши и управа клуба истичу да им је подршка навијача веома важна и верују да ће у наставку сезоне бити још боља.
Лозница се на крају првог дела сезоне у Другој лиги налази на шестом месту са 23 бода.
Следи пауза до 10. јануара када ће се састати са Дунавом из Старих Бановаца. Сусрет у хали „Лагатор“ почеће у 18 часова.
В. Ст.
ПРОЧИТАЈТЕ И…
Категорије Спорт