КОШАРКА: ДРУГА ЛИГА – Освојили важне бодове

Кошаркаши Лознице угостили су синоћ у хали „Лагатор“ Клик из Ариља и после велике борбе славили са 78:66. Утакмица је била тврда, неизвесна, а победа домаћина заслужена. Кошаркаши и управа клуба истичу да им је подршка навијача веома важна и верују да ће у наставку сезоне бити још боља.

Лозница се на крају првог дела сезоне у Другој лиги  налази на шестом месту са 23 бода.

Следи пауза до 10. јануара када ће се састати са Дунавом из Старих Бановаца. Сусрет у хали „Лагатор“ почеће у 18 часова.

В. Ст.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

АПЕЛ ГРАЂАНИМА – Без пиротехнике за празнике

НАШИ СМО – И шта ћемо сад?

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )