КУД „КАРАЏИЋ“ – Путују у Малме

КУД „КАРАЏИЋ“ – Путују у Малме

Чланови КУД „Караџић“ данас путују у Шведску где ће бити гости Српског културно-уметничког друштва „Србија“ из Малмеа. Само неколико дана после свечаног обележавања 175. годишњице постојања „Караџића“, Лозничани одлазе на сличну прославу домаћина, који ће у суботу, 13. децембра, обележити велики јубилеј – 50 година од оснивања и успешног рада.

КУД „Караџић“ имаће част да својим наступом увелича свечаност и представи делић традиције и културног наслеђа Србије, а у Шведској ће боравити до 14. децембра.

С. П.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

У БИБЛИОТЕЦИ ВУКОВОГ ЗАВИЧАЈА – Стихом од Липнице до Аустралије

ТЕНИС: ЛОЗНИЧАНИН НАЈБОЉИ ТЕНИСЕР БЕОГРАДА – Пехар Милошу Скорићу

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )