ВРЕМЕ – Киша у Мачванском округу

Хладно и кишовито биће данас у нашем крају, према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода, киша ће ујутру падати не само у Мачванском округу, већ и у Бачкој и Срему, а током преподнева шириће се преосталим деловима западне Србије, а затим и целом земљом. У најтоплијем делу дана температура у Лозници неће прелазити седми подељак на Целзијусовој скали. Дуваће слаб и умерен северозападни и западни ветар.

Сутра прве пахуље могу пасти и у нижим пределима нашег краја, очекује се слаб снег, а биће веома хладно, један степен највиша дневна температура. У недељу за степен топлије и суснежица, а од понедељка се наставља температурна клацкалице, биће топлије, најпре 11 степени и променљиво облачно, у уторак 15 и облачно.

Потом, до краја месеца, топлије уз честу кишу.

Биометеоролошка ситуација данас може бити неповољна по кардиоваскуларне болеснике, астматичаре и особе са психичким обољењима. Метеоропате могу имати главобољу и друге болове и бити раздражљиве.

ЛН

ПРОЧИТАЈТЕ И…

МИНИСТАРСТВО УНУТРАШЊИХ ПОСЛОВА – Погинула 94 пешака

У СУБОТУ У ЛОЗНИЦИ – Фестивал младих гуслара

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )