ОДБОЈКА – Победе одбојкаша и одбојкашица

Одбојкаши Лознице победом су стартовали у новој сезони у Другој лиги „Центар“. У Обреновцу су савладали ТЕНТ са 3:0. 

– Одиграли смо добро и победа није долазила у питање. Наступили смо у промењеном саставу и има још простора за напредак нашег тима. Предстоји дуел са Карађорђем 2 из Тополе, очекујем добру игру и победу – оптимиста је Златомир Сретеновић, тренер Лозничана.

Утакмица ће бити одиграна у понедељак у хали „Лагатор“, а почеће у 20 часова и 30 минута.

Успешне су биле и одбојкашице Пролетера у Регионалној лиги, савладале су Спартак из Љига са 3:0. 

– У нашем тиму није играла ниједна одбојкашица из претходне сезоне, тим је значајно подмлађен.  Лига је изједначена тако да свако сваког може да победи. У недељу дочекујемо Осечину и надамо се новој победи – најављује Сретеновић.

Меч у хали „Лагатор“ почеће у 16 часова.

В. Ст.

Фото: ОК Лозница и ОК Пролетер

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ПРВЕНСТВО СРБИЈЕ У БОДИБИЛДИНГУ – Лекићу три титуле

ФИНАЛЕ КУПА ФСГ ЛОЗНИЦА – Пехар Лозници

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )