ОДБОЈКА – Победе одбојкаша и одбојкашица

Одбојкаши Лознице победом су стартовали у новој сезони у Другој лиги „Центар“. У Обреновцу су савладали ТЕНТ са 3:0.
– Одиграли смо добро и победа није долазила у питање. Наступили смо у промењеном саставу и има још простора за напредак нашег тима. Предстоји дуел са Карађорђем 2 из Тополе, очекујем добру игру и победу – оптимиста је Златомир Сретеновић, тренер Лозничана.
Утакмица ће бити одиграна у понедељак у хали „Лагатор“, а почеће у 20 часова и 30 минута.
Успешне су биле и одбојкашице Пролетера у Регионалној лиги, савладале су Спартак из Љига са 3:0.

– У нашем тиму није играла ниједна одбојкашица из претходне сезоне, тим је значајно подмлађен. Лига је изједначена тако да свако сваког може да победи. У недељу дочекујемо Осечину и надамо се новој победи – најављује Сретеновић.
Меч у хали „Лагатор“ почеће у 16 часова.
В. Ст.
Фото: ОК Лозница и ОК Пролетер
ПРОЧИТАЈТЕ И…