РУКОМЕТ (Ж): СУПЕР „Б“ ЛИГА – Славиле у Пријепољу

Рукометашице Лознице града гостовале су у Пријепољу где су истоимену екипу савладале са 42:40. Одиграле су Лозничанке добар меч и заслужено победиле.
– Било је ово тешко гостовање и вредна победа. У суботу ћемо, после месец и по дана, играти пред нашим навијачима против Срема из Сремске Митровице. Биће то прилика за нову победу против веома добрих гошћи. Позивам навијаче да дођу у што већем броју и буду наша подршка на путу до нових бодова – истиче Јасмина Гајић, тренер Лозничанки.
Меч у хали „Лагатор“ почеће у 16 часова.
В. Ст.
Фото: ЖРК Лозница град
ПРОЧИТАЈТЕ И…
РУКОМЕТ (М): СУПЕР „Б“ ЛИГА „ИСТОК-ЗАПАД“ – Лако са Смедеревом, шеста победа у низу
Категорије Спорт