РУКОМЕТ (Ж): СУПЕР „Б“ ЛИГА – Славиле у Пријепољу

Рукометашице Лознице града гостовале су у Пријепољу где су истоимену екипу савладале са 42:40. Одиграле су Лозничанке добар меч и заслужено победиле.

 – Било је ово тешко гостовање и вредна победа. У суботу ћемо, после месец и по дана, играти пред нашим навијачима против Срема из Сремске Митровице. Биће то прилика за нову победу против веома добрих гошћи. Позивам навијаче да дођу у што већем броју и буду наша подршка на путу до нових бодова – истиче Јасмина Гајић, тренер Лозничанки.

Меч у хали „Лагатор“ почеће у 16 часова.

В. Ст.

Фото: ЖРК Лозница град

ПРОЧИТАЈТЕ И…

РУКОМЕТ (М): СУПЕР „Б“ ЛИГА  „ИСТОК-ЗАПАД“ – Лако са Смедеревом, шеста победа у низу

НОВИ ЗАКОН О НЕЛЕГАЛНИМ ОБЈЕКТИМА – Свој на своме

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )