РУКОМЕТ (Ж): ПРВА ЛИГА „ЗАПАД“ – У дуелу лозничких екипа боља Лозница град 2

У 3. колу Прве лиге „Запад“ Лозница град 2 је јуче у хали „Лагатор“ савладала ОРК Лозницу са 39:28, на полувремену је било 20:14. Најбољи стрелци код домаћина биле су Нађа Ђокић и Марија Тијанић, а код гошћи Валентина Стојнић са 6 голова. Играч утакмице је голман Лознице града 2 Тамара Алексић,  која је имала седамнаест одбрана.

У 4. колу Лозница град 2 ће угостити Металац из Ваљева, док ће се ОРК Лозница састати са Радничким из Свилајнца.

В.Ст.

Фото: ЖРК Лозница град 2

ПРОЧИТАЈТЕ И…

РУКОМЕТ (М): СУПЕР „Б“ ЛИГА „ИСТОК-ЗАПАД“ – Са Смедеревом за шесту победу у низу

ФУТСАЛ: ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ – За заборав и памћење

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )