Дом омладине Зворник – вечерас представа “Карантин у двоје”

У зворничком Дому омладине одржава се ревија позоришних представа „Дисплеј“, која ће трајати до уторка, 30. септембра.

Вечерас у 19 часова у Дому омладине биће изведена представа “Карантин у двоје” у извођењу Театра М из Београда.
Прочитајте на Радио Освиту.

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )