ФК ЛОЗНИЦА – Захвалили се четворици фудбалера, долазе два нападача

После лоше игре против Вршца тренер Лознице Дејан Николић најавио је да ће се неким фудбалерима захвалити на сарадњи, што се и десило. Клуб су напустили Дамјан Јамбрушић, Али Сума, Стефан Трајковић и Хамза Броња, а како каже Николић, могуће је да ће још неко добити одрешене руке.
Он је за сутра најавио долазак двојице проверених нападача, који су играли у Супер лиги.
В. Ст.



ПРОЧИТАЈТЕ И…
МОЦАРТ БЕТ ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ – Пораз у Вршцу
НА УТАКМИЦИ НОВОГ ПАЗАРА И ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ – Шесторица актера из Лознице
Категорије Спорт