ФК ЛОЗНИЦА – Захвалили се четворици фудбалера, долазе два нападача

Стефан Трајковић

После лоше игре против Вршца тренер Лознице Дејан Николић најавио је да ће се неким фудбалерима захвалити на сарадњи, што се и десило. Клуб су напустили Дамјан Јамбрушић, Али Сума, Стефан Трајковић и Хамза Броња, а како каже Николић, могуће је да ће још неко добити одрешене руке.

Он је за сутра најавио долазак двојице проверених нападача, који су играли у Супер лиги.

В. Ст.

Дамјан Јамбрушић
Али Сума
Хамза Броња

ПРОЧИТАЈТЕ И…

МОЦАРТ БЕТ ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ – Пораз у Вршцу

НА УТАКМИЦИ НОВОГ ПАЗАРА И ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ – Шесторица актера из Лознице

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )