КК ЛОЗНИЦА НА ГОСТОВАЊУ У БАЊАЛУЦИ – Дуели са Студент Игокеом

У оквиру припрема за нову сезону у Другој лиги кошаркаши Лознице одиграли су у недељу и јуче у Бањалуци, Република Српска, две утакмице са Студент Игокеом, чланом Премијер лиге БиХ и АБА лиге 2.

– Биле су ово одличне провере, једну утакмицу смо добили, а у другој је домаћин био бољи. Видели смо какве су нам тренутне могућности, шта још треба да поправимо, колико да радимо на уигравању тима – каже Данило Неговановић, председник Лознице.

Нову проверу Лозничани ће имати у суботу у Шапцу, где ће се састати са истоименом екипом. Генералка је заказана за 20. септембар, када ће одмерити снаге са Металцем из Ваљева.

В. Ст.

Фото: КК Лозница

ПРОЧИТАЈТЕ И…

НА УТАКМИЦИ НОВОГ ПАЗАРА И ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ – Шесторица актера из Лознице

АТЛЕТИКА: НА ОТВОРЕНОМ ПРВЕНСТВУ ВОЈВОДИНЕ – Сребро за Дуњу Марковић

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )