КК ЛОЗНИЦА НА ГОСТОВАЊУ У БАЊАЛУЦИ – Дуели са Студент Игокеом

У оквиру припрема за нову сезону у Другој лиги кошаркаши Лознице одиграли су у недељу и јуче у Бањалуци, Република Српска, две утакмице са Студент Игокеом, чланом Премијер лиге БиХ и АБА лиге 2.
– Биле су ово одличне провере, једну утакмицу смо добили, а у другој је домаћин био бољи. Видели смо какве су нам тренутне могућности, шта још треба да поправимо, колико да радимо на уигравању тима – каже Данило Неговановић, председник Лознице.
Нову проверу Лозничани ће имати у суботу у Шапцу, где ће се састати са истоименом екипом. Генералка је заказана за 20. септембар, када ће одмерити снаге са Металцем из Ваљева.
В. Ст.
Фото: КК Лозница
ПРОЧИТАЈТЕ И…
НА УТАКМИЦИ НОВОГ ПАЗАРА И ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ – Шесторица актера из Лознице
АТЛЕТИКА: НА ОТВОРЕНОМ ПРВЕНСТВУ ВОЈВОДИНЕ – Сребро за Дуњу Марковић