АПЕЛ ЈП ”ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА” – Рационално трошите воду

Јавно предузеће ”Водовод и канализација” апелује на грађане да у условима високих температура воду троше рационално, како би се обезбедило стабилно снабдевање за све.
У саопштењу достављеном из градске управе, наводи се да ”Водовод” моли грађане да не заливају баште и травњаке, не перу аутомобиле и дворишта текућом водом, не пуне базене и не расхлађују просторе водом, не остављају славине отворене да вода неконтролисано тече, као и да проверавају кућне инсталације и да пријављују кварове, а да машине за прање судова и веш машине укључују само када су пуне.
Подсећају и да се контрола потрошње спроводи у сарадњи са инспекцијом и наглашава да је потрошња воде наша заједничка одговорност.
ЛН
ПРОЧИТАЈТЕ И…
ДАНАС И СУТРА У ЛОЗНИЦИ – Међународни фестивал фолклора „Миша Сперњак“