ФУДБАЛ: СРПСКА ЛИГА „ЗАПАД“ – Слога однела бодове

Најављивали су фудбалери Лознице победу на опроштају од ове сезоне, али се то није догодило – Слога из Пожеге победила је са 1:0 и тако освојила бодове спаса. Меч је имао много већи значај за госте којима је само победа гарантовала опстанак. Није било много прилика на утакмици, Лозничани су у већем делу имали иницијативу, нападали су, створили неколико полуприлика, док су гости из само једне шансе, из контранапада успели да постигну гол у 67. минуту, а стрелац је био Јанковић. После вођства, углавном, су се трудили да „украду“ мало времена жалећи се на повреде. Нису Лозничани били лошији и најреалније би било да је сусрет завршен без победника.
– Болан, тежак пораз, без обзира на то што нам нису били потребни бодови, било нам је стало да победом завршимо сезону. Недостајала је енергија, мучили смо се у трци и пресингу, морали смо више да доминирамо у пољу, али и поред тога, нисмо заслужили да изгубимо. Примили смо гол из контре, нисмо добро реаговали дефанзивно, противник се после гола искусно бранио. Игра није била на потребном нивоу, али нисмо заслужили пораз – каже Никола Пајић, тренер Лозничана.
Лозница је сезону завршила на трећем месту са 49 бодова, док је Слога седма са 40.
В.Ст.
ПРОЧИТАЈТЕ И…
ФУДБАЛ: КУП СРБИЈЕ (Ж) – ТСЦ и Црвена звезда на ”Лагатору”
У СРЕДУ У КРУПЊУ СПОРТСКЕ ИГРЕ МЛАДИХ – Више од хиљаду спортиста на теренима