ПРОТЕСТ У ЛОЗНИЦИ – Захвалнице учесницима марша

ПРОТЕСТ У ЛОЗНИЦИ – Захвалнице учесницима марша

Вечерашњи протест гимназијалаца и грађана почео је у пола пет на уобичајеном месту, испред Гимназије ”Вук Караџић”, а затим су се окупљени упутили Гимназијском улицом до кружног тока. После седамнаестоминутне ћутње на кружном току уследила је додела захвалница и медаља учесницима марша, студентима и средњошколцима, Лозничанима и Малозворничанима, који су од 10. до 14. марта препешачили пут од Лознице до Београда како би учествовали на великом протесту ”15. за 15”. Награђени су и грађани који су се придружили учесницима марша, као и они који су им пружали подршку.

Блокада кружног тока трајала је два сата, од пет до седам, и протекла је без инцидената уз готово непрекидну буку.

Полиција је обезбеђивала скуп.

Н. Т.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ФУТСАЛ: ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ – Бод из Врања

ПОЧЕО ПУТУЈУЋИ ФИЛМСКИ ФЕСТИВАЛ – Неуморни чувари традиције

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )