ВРЕМЕ – Стиже седам хладних дана

Наоблачење и киша стићи ће у наш крај пред јутро, а пратиће их јак ветар који ће краткотрајно имати олујне ударе.

Према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода, у Лозници ће највиша дневна температура бити осам степени. У вишим пределима падаће снег, а са падом температуре снег се понегде може очекивати и у нижим.

За викенд ће бити облачно и хладно, сутра до три степена, у недељу тек један. Температура се неће кретати изнад једног Целзијуса ни у понедељак, када ће бити променљиво облачно, а у уторак се очекује мало и умерено облачно време, али и даље хладно, два степена.

Хладно време задржаће се до следећег петка, температура ће се током дана кретати око нуле, а ујутру ће бити мраз, док се слабе падавине очекују у среду и четвртак.

Биометеоролошка ситуација биће реалтивно неповољна и може бити тегоба код свих хроничних болесника, а нарочито опрезне треба да буду особе са срчаним и психичким тегобама. Метеоропате могу имати главобољу, болове у костима, зглобовима и мишићима и бити раздражљиве.

ЛН

ПРОЧИТАЈТЕ И…

МИНИСТАРСТВО УНУТРАШЊИХ ПОСЛОВА – Тешко алкохолисано 225 возача

СТИГЛИ РЕЗУЛТАТИ – Вода је исправна за пиће

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )