РУКОМЕТ (Ж): СУПЕР „Б“ ЛИГА – Лозничанке славиле у Београду

Велику победу оствариле су рукометашице Лознице града у дуелу са ОРК Београдом, славиле су у гостима са убедљивих 35:25.
– После серије лоших резултата, одиграле смо добру утакмицу и заслужено победиле добру екипу домаћина. Коначно смо заиграле у комплетном саставу и то се видело на терену. Од првог минута виделе су се воља и жеља за победом, дале смо све од себе, играле чврсто у одбрани разноврсно у нападу и то је дало резултат. Победа ниједног тренутка није долазила у питање. У суботу нас очекује дуел са Младим радником у Смедереву и борићемо се за нове бодове, неопходне у борби за опстанак – поручује Марија Поповић, капитен Лозничанки.
Лозница град два кола пре краја првог дела сезоне има четири бода, а предстоје јој мечеви са Младим радником у гостима и првопласираном Румом код куће.
В. Ст.
Фото: ЖРК Лозница град
ПРОЧИТАЈТЕ И…
РУКОМЕТ (М): СУПЕР „Б“ ЛИГА „ИСТОК-ЗАПАД“ – Са Златаром за нову победу