МЕМОРИЈАЛНА АКЦИЈА ДОБРОВОЉНОГ ДАВАЊА КРВИ – Сећање на Николу Писића

Седму меморијалну акцију давања крви актив ДДК ”Електро-Бијељина” организоваће у уторак, 17. децембра, у Служби за трансфузију зворничке болнице.
Акција се организује у знак сећања на пре шест година несрећно настрадалог Николу Писића који је био активни добровољни давалац крви, а налазио се и на месту председника ДДК ”Зворник”.
Из овог удружења позивају све, између 18 и 65 година а који су здрави и могу да дају крв, да се одазову акцији, да на тај начин подсете на Николину хуманост и допринесу очувању сећања на њега и на све што је урадио за ДДК и Зворник.
ЛН
Фото: ДДК ”Електро-Бијељина”
ПРОЧИТАЈТЕ И…
Категорије Друштво