АТЛЕТСКА ТРКА „МЕМОРИЈАЛ ГЕНЕРАЛА СВЕТОМИРА ЂУКИЋА“ – Још један успех Јуниора

Млади атлетичари АК Јуниор из Крупња имали су јуче успешан наступ у Ваљеву на Атлетској трци „Меморијал генерала Светомира Ђукића“. У јакој конкуренцији освојили су чак тринаест медаља – пет златних, шест сребрних и две бронзане.
Златна одличја припала су Лазару Несторовићу (2015) у трци на 300 метара, Јелени Стакић (2014) на 400, Марти Марковић (2013) на 500, Дуњи Јакшић на 500 метара у конкуренцији девојчица рођених 2012. године и Николини Поповић (2009) у трци на 600 метара.
Сребром су се окитили Тара Секулић (2017) у трци на 200 метара, Немања Пешић (2015) на 300, Лука Пешић (2014) на 400, Стефан Пешић (2013) на 500 метара, Исидора Секулић (2011) на 600 и Дуња Марковић у трци сениорки на пет километара.
Бронзане медаље освојиле су Хелена Васиљевић (2017) у трци на 200 и Марина Стакић (2015) на 300 метара.
Веома добар наступ имали су и Нела Васиљевић, Ксенија Цветиновић, Тамара Васиљевић, Кристина Цветиновић и Теодора Васиљевић.
В. Ст.
Фото: АК Јуниор
ПРОЧИТАЈТЕ И…