ФУДБАЛ: ДРУГА КАДЕТСКА ЛИГА – Респект и Раднички убедљиви

У шестом колу Друге кадетске лиге, одиграном јуче и данас, Респект и Раднички из Клубаца остварили су убедљиве победе, а три бода је освојила и Лозница, док су лешнички Борац и Рађевац поражени.
Респект је са 6:0 победио Железничар у гостима головима Василија Филиповића, Андреја Томића, Младена Станковића, Петра Лазаревића и двоструког стрелца Уроша Максића.
Раднички је истоветним резултатом славио у гостима против Цера. Стрелци су били Стефан Петровић, Марко Тепић, Небојша Лазаревић, Виктор Стефановић, Димитрије Церовац и Чедомир Мијић.
Рађевац је у Крупњу изгубио са 2:1 од Сењака. После раног вођства голом Николе Матића у деветом минуту, на самом крају полувремена примљен је први гол, а у наставку игре и други.
Борац је у гостима од Феникса поражен са минималних 1:0.
Лозница је јуче у дуелу са Будућност Крушиком на помоћном терену ”Лагатора” била далеко јачи противник, али се то не да наслутити по резултату 2:0. Голове су постигли Вељко Лапчевић у 30. минуту и Урош Петровић на крају утакмице, у трећем минуту надокнаде.
У следећем колу Борац дочекује Мачву, Лозница ће у гостима играти са Јуниор Новим насељем, Респект дочекује Липолист, а Раднички ће на незгодно гостовање Сењаку. Рађевац је слободан.
Н. Т.
ПРОЧИТАЈТЕ И…
ФУТСАЛ: ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ – Дерби на нивоу Лиге шампиона
ФУДБАЛ: СРПСКА ЛИГА “ЗАПАД” – Лозница руши редом, на реду је ФАП