ФУДБАЛ: ПРВА ОМЛАДИНСКА ЛИГА – Победа за крај

Након победе над Металцем, новим шампионом Прве омладинске лиге Фудбалског савеза региона западне Србије, у прошлом колу на помоћном терену ”Лагатора” и осигураним опстанком у рангу било је много лакше одиграти меч са Слободом у Ужицу. Зелено-бели су га добили са 4:2 головима Младена Марковића, Николе Дивљаковића и двоструког стрелца Ђорђа Ристановића.

Слобода је повела са беле тачке у 14. минуту, а у 18. је Ђорђе начео мрежу домаћих и поравнао резултат. До пред крај полувремена било је нерешено, а онда Ристановић поново погађа, сада за преокрет. Марковић после десетак минута одиграних у другом полувремену увећава предност, а Дивљаковић потврђује победу у 82. минуту. Слобода затим, за утеху, постиже још један гол.

Лозница је сезону завршила на десетом месту са 37 бодова.