УКИНУТА ЗАБРАНА – Поново ради сточна пијаца

Комунално јавно предузеће „Наш дом“ саопштило је данас да ће поново почети да радити сточна пијаца у Клупцима. У обавештењу упућеном грађанима и заинтересованим корисницима из предузећа подсећају да је због појаве заразне болести афричке куге свиња за територију Града Лознице, Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде, Управа за ветерину, издало решење о угроженом и зараженом подручју које је садржало, између осталог и забрану рада сточне пијаце. После укидања решења о зараженом и угроженом подручју стекли су се услови за рад ове пијаце. Сточна пијаца у Клупцима биће отворена петком од пет часова ујутро, поручују из „Нашег дома“.
С. П.
ПРОЧИТАЈТЕ И…
ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ПРВЕ ПОМОЋИ – Најбољи из “Цвијићеве“ и СШ „Свети Сава“
У НЕДЕЉУ У ЛОЗНИЦИ – Првенство у мажорет плесу
Преузмите бесплатну апликацију ЛН за иОС уређаје на Апп Сторе или бесплатну апликацију ЛН за андроид уређаје на Гоогле Плаy продавници!
Пратите нас и на фејсбуку, инстаграму и јутјубу