ФУТСАЛ: ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ – Нерешено у Новом Пазару

Баш као у дербију одиграном у ”Лагатору”, у оквиру трећег кола Прве лиге, крајем септембра прошле године, синоћ су Лозница и Нови Пазар, у 12. колу поделили бодове. Разлика је у томе што су обе екипе постигле по гол више па је утакмица завршена са 2:2.

Домаћи су повели у 12. минуту голом Аднана Ђерлека, али су зелено-бели одмах изједначили поготком Едуарда Машада. Џон Ленон, још један Бразилац у редовима лозничког тима, донео је предност актуелном прваку Србије 11 минута касније, али је два минута пред крај утакмице Енсар Реџовић успео да сачува бод у Пазару.

Како је Врање у Зрењанину потукло САС са 6:1, утврдило се на првом месту и удвостручило предност над Лозницом па сада има 29 бодова, четири више.

У осталим утакмицама Винтер спорт је у гостима са 3:1 победио Ивањицу, Економац је у Крагујевцу са тесних 2:1 победио ФОН Бањицу, а Палеж и Нови Сад играју вечерас.