ВРЕМЕ – Јутро хладно, дан топлији, а увече…

Променљиво облачно време, са сунчаним периодима, очекује нас данас. Према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода, највиша дневна температура у Лозници биће 17 Целзијуса. Дуваће слаб и умерен ветар, а крајем дана стиже јаче наоблачење.
Сутра ће бити хладно, до девет степени у најтоплијем делу дана, и падаће киша које ће бити могуће и у среду када највиша дневна температура бити изнад осам Целзијуса. На планинама се очекује снег у ноћи између уторка и среде и у среду. У четвртак и петак мало и умерено облачно, а температура ће првог дана бити до пет степени, а другог до 11.
Потом ново наоблачење с кишом, у планинама са снегом и јачим ветром.
Биометеоролошка ситуација данас може неповољно утицати на особе са срчаним и психичким обољењима. Метеоропате могу бити раздражљиве и имати главобољу и поремећај сна.
ЛН
ПРОЧИТАЈТЕ И…
ФУДБАЛ: СРПСКА ЛИГА „ЗАПАД“ – Победа за историју
Преузмите бесплатну апликацију ЛН за iOS уређаје на App Store или бесплатну апликацију ЛН за андроид уређаје на Google Play продавници!
Пратите нас и на фејсбуку, инстаграму и јутјубу