ЗАСЕДАО ПРИВРЕМЕНИ ОРГАН – Престао мандат одборницима и извршним органима града

Привремени орган града Лознице одржао је данас прву седницу на којој је усвојен пословник о његовом раду и у складу са одлуком Владе Србије и пословником о раду Привременог органа, именован секретар Привременог органа Славица Милетић, дипломирана правница.

У складу са важећим прописима, Привремени орган констатовао је престанак мандата одборника Скупштине града Лознице, председника, заменика председника и секретара Скупштине града, извршних органа града Лознице, односно градоначелника, заменика градоначелника, чланова Градског већа и помоћника градоначелника, наводи се у данашњем саопштењу градске управе, које је потписао њен начелник Милорад Матић.

Прва седница Привременог органа (фото: градска управа)

Подсетимо, како је портал ЛН већ објавио, Влада Србије је 30. октобра донела одлуку о распуштању Скупштине града Лознице и формирању Привременог органа која је истога дана ступила на снагу. Влада је донела решење којим је за председника Привременог органа именован Видоје Петровић, а за чланове Милена Манојловић Кнежевић, Дејан Марковић, Дејан Сталовић и Милутин Баштовановић.

ЛН

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ШТРАЈК У ПОШТИ – У Лозници раде три шалтера

ОДЛУКОМ РЕСОРНОГ МИНИСТАРСТВА – Поново Здравствени центар у Лозници

Преузмите бесплатну апликацију ЛН за иОС уређаје на Апп Сторе или бесплатну апликацију ЛН за андроид уређаје на Гоогле Плаy продавници!

Пратите нас и на фејсбукуинстаграму и јутјубу

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )