ПУ ШАБАЦ – Свађали се мигранти                      

Припадници полиције у Љубовији, одмах по пријави једног мештанина да је на ливади у близини његове куће у селу Доња Буковица уочио више миграната који су се свађали, као и да је потом чуо два пуцња, изашли су на место догађаја и ту затекли двојицу нелегалних миграната који су покушали да побегну.

Полиција их је стигла, а осим њих, претрагом подручја, пронађена су још 32 мигранта, код којих није нађено оружје. На месту где је мештанин пријавио да је чуо пуцње, као и у околини нису нађени било какви трагови који би указали на то да је пуцњаве било.

Сви нелегалних мигранти превезени су у прихватне центре, а припадници полиције настављају да предузимају све мере и радње из своје надлежности у оквиру којих је, између осталог, појачана позорничка и патролна делатност на овом подручју, саопштено је данас из ПУ Шабац.

ЛН

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ДЕВОЈЧИЦА НАПИСАЛА РОМАН – Храбрим кораком у свет писаца

ДОБРЕ ВЕСТИ – Нађен донор за Ђорђа

Преузмите бесплатну апликацију ЛН за iOS уређаје на App Store или бесплатну апликацију ЛН за андроид уређаје на Google Play продавници!

Пратите нас и на фејсбукуинстаграму и јутјубу

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wordpress (0)
Disqus (0 )