АКЦИЈА ДАВАЊА КРВИ – Прикупљено 30 јединица крви

У јучерашњој акцији добровољног давања крви „Др Миленку Марину у част“, одржаној у Вуковом дому културе прикупљено је 30 јединица крви, акцији се одазвао 41 давалац, али је  једанаесторо одбијено из здравствених разлога.

Акција је организована и поводом Дана добровољних давалаца крви и том приликом јуче је уручена награда „Слободан Радосављевић“ Зорици Владић, секретарки Црвеног крста у Лозници и вишеструком даваоцу крви Миољубу Јевтићу.

Организатори акције су Удружење ДДК “Др Миленко Марин“ у сарадњи са лозничким Црвеним крстом и Институтом за трансфузију крви Србије.

В. М.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ПОВОДОМ ДАНА ПОЛИЦИЈЕ – Смотра на шеталишту

КРАЈ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ – Чека се упутство министарства

Преузмите бесплатну апликацију ЛН за iOS уређаје на App Store или бесплатну апликацију ЛН за андроид уређаје на Google Play продавници!

Пратите нас и на фејсбукуинстаграму и јутјубу

Категорије
Подели чланак

Коментари

Wordpress (0)
Disqus (0 )